גלריית תמונות מהעולם
   הרצאות לימוד ומסע
   טיולים מאורגנים
   ייעוץ מסלולי טיול
   כתבות שלי
   מכתבי תודה והערכה
   טיולים לנוסע העצמאי
   מידע לתרמילאים
   איי בהאמאס קריביים וקובה
   איסלנד גרינלנד ולפלנד
   אפריקה
   דרום אמריקה
   המזרח הרחוק
   מרכז אמריקה
   תת היבשת ההודית
   צפון אמריקה
   אוסטרליה ניו זילנד והפסיפיק
תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר מוטי סבאג motisabag.co.il (להלן: "האתר").

לתשומת לבכם, השימוש באתר הינו בכפוף לתנאים המפורטים להלן ומעיד על הסכמתכם לתנאים אלו.

1. אין מפעילי האתר ו/או בעליו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לגולש עקב פגם או תקלה בתוכנה המפעילה את האתר או הגישה לאתר.

2. מובהר כי חלק מהמידע והמסמכים אשר מוצגים באתר לקוחים ממקורות שאינם בשליטת מפעילי האתר, על כן אין מפעילי האתר ובעליו אחראים על תכנים אלו.

במידה של סתירה בין מידע שיקבל הגולש במהלך השימוש באתר לבין מידע המצוי במשרדי מפעיל האתר או בעליו יהא זה המצוי במשרדי המפעיל או בעליו מחייב.

3. כל הדפים וכל המידע המצויים באתר הנם רכושו הבלעדי של "מוטי סבאג", האתר בכללותו, כולל כל המידע המופיע בו, התוכנה שעליה מבוסס האתר, מידע וחומר שהגישה אליהם נעשית באמצעות האתר מוגשים ועומדים לרשות הגולש כמו שהם. אין באמור בדפים משום הצעה, שידול או ייעוץ לביצוע פעולות ו/או עסקאות כלשהן עם גורם זה או אחר. לפני ביצוע כל פעולה, עסקה, השקעה ו/או נטילת חבות כספית כלשהי בהסתמך על המידע המצוי באתר, יש להיוועץ ביועץ מקצועי מוסמך בתחום הרלוונטי.

4. תיתכן אפשרות שבמידע המופיע באתר נפלו שיבושים ו/או שגיאות ו/או אי דיוקים, כן יתכן כי המידע המופיע באתר אינו עדכני, למרות שאנו עושים כל שביכולתנו לוודא את איכות, אמינות ורמת הדיוק והעדכון של התוכן המובא באתר.

5. אין מפעילי האתר ו/או בעליו אחראים לנזק שעלול להיגרם לגולש עקב קיום שיבושים אלה. כמו כן, לא נהיה אחראים לנזק שיגרם כתוצאה ממעבר באמצעות קישוריות לאתרים אחרים.

6. מפעיל האתר או בעליו לא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם לגולש או לצדדים שלישיים כתוצאה מהמידע ו/או הסתמכות על המידע המופיע באתר ו/או פעולה על פיו ו/או כתוצאה מהפנייה ו/או התקשרות עם בעלי המקצוע אליהם הופנית דרך האתר.

7. על הגולש האחריות לגרום לכך שוירוסים לא יחדרו למערכת המצויה אצלו. מפעיל האתר או בעליו אינם אחראים לנזקים העלולים להיגרם כתוצאה מכך.

8. על המידע המופיע באתר חלים דיני מדינת ישראל בלבד.

9. מפעילי האתר או בעליו אינם מתחייבים לענות לכל שאלות הגולשים.

10. מובהר בזאת לגולש כי התשובות תשלחנה אליו בדואר אלקטרוני אותו ציין בטופס הבקשה וכי מפעילי האתר או בעליו לא יהיו אחראים לנזקים כלשהם שיגרמו לגולש ו/או לצדדים שלישיים כתוצאה מהגעת מידע זה.

11. חל איסור להכניס שינויים, להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם ו/או למכור פריט מפרטי המידע, התוכן והשירותים הניתנים באתר זה.

12. פנייה בלשון זכר או נקבה, יש לראותה כפנייה לשני המינים גם יחד.


אנו מאחלים לכם גלישה נעימה באתר !

ראשי  |  אודותי  |  יצירת קשר  |  קישורים  |  טיפים  |  הוספה למועדפים  |  תקנון האתר
כל הזכויות שמורות © מוטי סבאג
אין להעתיק או להשתמש באף חומר תמונות וכתבות ללא רשות מוטי סבאג ע"פ חוק

  בניית אתרים-ויביט