גלריית תמונות מהעולם
   הרצאות לימוד ומסע
   טיולים מאורגנים
   ייעוץ מסלולי טיול
   כתבות שלי
   מכתבי תודה והערכה
   טיולים לנוסע העצמאי
   מידע לתרמילאים
   איי בהאמאס קריביים וקובה
   איסלנד גרינלנד ולפלנד
   אפריקה
   דרום אמריקה
   המזרח הרחוק
   מרכז אמריקה
   תת היבשת ההודית
   צפון אמריקה
   אוסטרליה ניו זילנד והפסיפיק

  טיולים מאורגנים  
 
נושא: הטיול המקיף לדרום אמריקה כולל מצעד המנצחות
מאת: מוטי סבאג מדריך טיולים

הטיול המקיף בדרום היבשת הלטינית כולל מצעד המנצחות  בריו 

בהדרכת מוטי סבאג- טייל ומדריך וותיק דובר  ספרדית, 

 34 יום  - פרו,בוליביה,ארגנטינה ,צ'ילה                   וברזיל

יציאה :          - המחיר לאדם   כ-    $

 

24 יום  ארגנטינה, צ'ילה וברזיל

             יציאה :       -המחיר לאדם  כ-        $

 

אתר ומקום שהם בקור חובה בטיול זה


איי  בייסטאס  (מיני גלפגוס)

מאצ'ו פיצ'ו

העמק הקדוש

אגם טיטיקקה

עמק הירח

שווקים בבוליביה

ברילוצ'ה והאגמים

חציית האנדים

טורס דל פיינה

פטגוניה וארץ האש

קלאפטה והקרחונים

פריטו מורנו ואופסלה

אושואיה

מפלי האיגואסו

מצעד המנצחות (הקרנבל) בריו דה ז'אנרו

האמזונס והג'ונגל

סלוודור באהייה

שייט טרופי

 


 

 

המחיר כולל:

בתי מלון בדרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
              בפארק טורס דל פיינה לודגי'ם ( צימרים ).
כלכלה   ארוחת בוקר מלאה ועוד 8 ארוחות נוספות (3 פרו, 2 צ'ילה,
              1  ארגנטינה, 2 ברזיל).

תחבורה  אוטובוס ממוזג מיוחד לתיירים לפי המסלול.למעט בוליביה ודרום  צ'ילה וארגנטינה ששם קריר והאוטובוס עם מאוורר.

הדרכה   מוטי סבאג -מדריך ותיק ומנוסה ומדריכים מקומיים עפ"י חוק.

תשר      לנותני השירותים בחו"ל,לא כולל את מלווה הטיול הישראלי.
מסי נמל  בטיסות הבינל"מ.

 

 

המחיר אינו כולל:

מסי נמל לטיסות פנים בדרום אמריקה

הנפקת דרכון והארכתו

הוצאות אישיות

תוספת חדר ליחיד בסך כ    $ לטיול הארוך   או כ      $ לקצר.

 

הערות:

-          לעניין דמי ביטול – ראו פרק תנאים כלליים.
-          חיסונים – יש לפנות ללשכת הבריאות .

-          בשל שינויים אפשריים בלוחות הזמנים של חברות התעופה (הבינל"מ והמקומיות) יתכנו שינויים והתאמות. עידכונים לנוסעים ימסרו לפני יציאת הטיול.

-          פגישת קבוצה תתקיים בתאריך  בשעה 18:00 במלון  

 

תכנית הטיול המודולרי

 


יום 1-2  אל לימה בירת פרו

נצא מנתב"ג בטיסה לאירופה ונמשיך ללימה בירת פרו, עיר חוף ערפילית ובה ניגודים רבים ובלתי שיגרתים. תושבים מסבירי פנים, והזדמנויות לתרבות, ארוחות וחיי הלילה הינן נרחבות. בהגעה העברה למלון.

יום 3    לימה התוססת

סיור היכרות עם לימה, הבירה הספרדית הראשונה ביבשת עם סגנון ייחודי. נסייר בעיר העתיקה ובשכונות החדשות,נראה את ארמון הנשיא,כנסיית סן פרנציסקו, נבקר במוזיאון ונלמד על האנתרופולוגיה-הארכיאולוגיה ועל המוצגים המרתקים והמרשימים שבו. לינה לימה.

יום 4    פאראקס ואריות ים באיי בייסטאס

נצא בדרך הים העתיקה אל מרכזה של תרבות שנעלמה  פאראקס ולשייט אל איי בייסטאס עם אריות הים ועופות המים נסקור את האיים ועוד חוויות. בצהריים המעוניינים יוכלו (בתשלום נפרד) לטוס אל ומעל מישוריי נאסקה במטוסים קלים ולרחף מעל ציוריי הענק של תרבות עלומה אשר נכתבו ע"י אריק פון דניקן וננסה ליחס משמעות לתופעה זאת. הערב נחזור אל לימה ללינת לילה.

יום 5  אל קוסקו שבגג העולם

בטיסה מעל הרי האנדים המתנשאים עד 7000 מ', לבירת ממלכת האינקה שם פרחה 200 שנה עד הגעתו של פרנציסקו פיזרו בחיפושיו אחר עיר הזהב. בהגעה לקוסקו העברה למלון. ננצל את היום גם לצורך התאמת צרכי הגוף לגבהים בהם איננו מורגלים. נסייר בעיר אשר פירוש שמה הינו "טבור העולם", הבירה העתיקה של האינקה ובעתיקותיה מעליהם מתנשאים המבנים הקולניאלים, כנסיות, מקדשים ושווקים צבעוניים. נראה את הפלאסה דה ארמס, כנסיית סנטו דומינגו ומקדש השמש ועוד.

יום 6  הצבעוניות של פיסאק והעמק הקדוש

יום סיור בדרכי נוף צבעוניות, עדינות וזורמות, נלמד על החקלאות המקומית, מקור תפוחי האדמה שעל הטרסות (ה"פאטה פאטה"), אל מצודת האינקה העזובה - סאקסאיוואמן אשר נבנתה ע"י הקיסר התשיעי מסלעי ענק עם נוף נפלא, ומרחצאות האינקה ואל העיירה האינדיאנית פיאסק לביקור בשוק  הצבעוני, בו נמכר גם המשקה הקדוש צ'יצ'ה, ובאתרים בדרך העמק הקדוש של האינקא הקרוי אורובמבה. 

הסיור כולל ארוחת צהרים מקומית.

יום 7  העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו

המסע אל העיר האבודה של ממלכת האינקה - נצא ברכבת בהרים דרך קניון נהר האורובמבה והעמק הקדוש. נסייר בעולם מכושף ומופלא זה, בעיר העלומה שעל מצוק חד ונראה את הבתים והמקדשים הרבים שנותרו ממורשת האינקה, כאן על גג העולם. ארוחת צהריים בדרך.

יום 8  אל טיטיקקה והעיר פונו

בנסיעה בין הכפרים מקוסקו אל פונו שעל גדות אגם טיטיקקה מהגבוהים בעולם בו משייטות גם ספינות. ארוחת צהרים ארוזה בדרך. הערב נוכל (בתשלום נפרד) לשוט באגם טיטיקקה אל בני שבט האורוס. לינה באזור האגם.

יום 9  אל בוליביה

ניסע לאורך גדת אגם טיטיקאקה (3800 מטר) שם נולד וירה קוצ'ה בורא העולם, שם הופיע הזוג הראשון. נחצה את הגבול, נבקר בעיירה קופקבנה ובעיירות שבדרך.  נמשיך ל לה פאז בירת בוליביה (דהפקטו) ללינת לילה.  

יום 10  לה פאז, עיר של אוויר

חצי יום סיור מודרך בעיר המקסימה, בעמק למרגלות המדרונות התלולים עם המרכז המודרני והכנסיות הקולוניאליות, עיר שכולה שווקים וסימטאות ציוריות. נבקר גם בעמק הירח הנקרא על שם התצורות המרהיבות שיצר בו הטבע.

 

 
הטיול הקצר  24 יום, ארגנטינה, צ'ילה וברזיל 

למצטרפים לטיול - יציאה מתל אביב בטיסה דרך אירופה והגעה למחרת לבואנוס איירס (מדריך-נציג ימתין לנוסעים בשדה התעופה בחו'ל)

 

יום 11  בואנוס איירס - ארגנטינה

העברה לשדה התעופה וטיסה לבירת ארגנטינה, עיר הומה, מעורבת סגנונות וסימפטית. נפגש בבית המלון עם המטיילים המצטרפים לטיול. הערב נוכל לצאת (בתשלום נפרד) למופע טנגו וארוחת ערב.

יום  12 הקצב המהיר של בואנוס איירס

הבוקר נצא לחצי יום סיור החל מארמון הקונגרס בכיכר דה מאיו, נכיר את שכונת לה בוקה הצבעונית, מקום שם מצויים האומנים ורובע סאן טלמו העתיק והשמור עם חיי הלילה המפותחים ונעבור במרכז השכונה של היהודים בעיר.

יום 13 ברילוצ'ה

בטיסה אל ברילוצ'ה,בה דרכים יפהפיות המתפתלות בין יערות,הרים ואגמים.השוקולד הביתי והרגשת הנופש.בהגעה נצא לסיור בעיר וסביבתה- ונעלה ברכבל להר הקמפאנירו, לתצפית על האגמים ,פסגות הרי האנדים והגבול עם צ'ילה.

יום 14   ברילוצ'ה והטרונדור

יום מלא של סיור אל הר טרונדור ה"רועם" והקרחון השחור, השולט על הנוף עטוף היער והקרחונים. הדרך חוצה את הריו מנסו, האגמים, המפלים, היער עם מראות נוף מדהימים .

יום 15  מעבר האנדים

היום נחצה את האנדים אל צ'ילה. בדרכנו נשוט באגם כל הקדושים (טודוס לוס סנטוס) ואגם פריאס. נגיע לפוארטו מונט עם החזיתות המעוטרות אשר הפכה ממושבה גרמנית למרכז איזור האגמים ומפורסמת במאכלי הים. ארוחת צהרים בדרך.

יום 16  פונטה ארנס – פורטו נטלס

העברה  לשדה  התעופה וטיסה לפונטה ארנס העיר הדרומית ביותר בארץ זאת. בהגעה נצא לסיור היכרות עם העיר ונראה את הפלזה דה ארמס ובה פיסלו של מגלן אשר גילה את המקום. נמשיך לפינגווינרה לצפייה בעוף זה, וניסע לפורטו נטלס ללינה.

יום 17  מערת מילודון

נמשיך צפונה אל הפארק הלאומי טורס דל פיינה, בדרכנו נבקר במערת מילודון בה נמצאו שאריות אוכלי עשב בנות למעלה מ 12000 שנים.כולל ארוחת צהריים ארוזה. ונתחיל את סיורינו בשמורה מיוחדת זאת, הלינה בפארק.

יום 18  הפארק הלאומי טורס דל פיינה

יום סיור בפארק עם נופי הפרא המהממים ביותר בעולם, בתוך האנדים עם קרחונים ואגמים, הרים תלולים ומגדלי גרניט עם מגבעות סלע, צמחיה פראית וחיות בר מרובות בהן נצפה. כולל ארוחת צהריים ארוזה. הלינה בפארק.

 

יום 19  פטגוניה וקלפטה

נבלה את היום בנסיעה בנופי פטגוניה המדבריים, הפמפה, אל ארגנטינה ולקלפטה המהווה בסיס לטיולים באיזור לאגו ארגנטינו. העברה למלון.  

יום 20 קרחון אופסלה ולגונה אונאלי

היום נסייר באזור קרחון האופסלה כולל שייט אל מול הקרחון והליכה באזור לגונה אונלי. ארוחת צהריים. בערב נחזור אל פוארטו בנדרס והעברה למלון.

יום 21  הקרחון פריטו מורנו, ארץ האש ואושואייה

סיור אל שמורת הקרחונים הגדולה לביקור בקרחון מורנו המיוחד ביותר בחבל ארץ זה ולאגם היפה אשר לרגלי הקרחון המתרסק וגולש אל האגם השליו, המראה המרהיב הוביל להכרזה על המקום כשמורת אונסק"ו. נמשיך בנסיעה לשדה התעופה לטיסה אל ארץ האש, והעיר הדרומית ביותר בעולם.

יום 22  תעלת ביגל

הבוקר נשייט בתעלת ביגל ע"ש ספינתו של החוקר דארווין ונצפה במושבות של עופות מים יונקים ימיים ונוף מיוחד , אחה"צ נטייל בפארק הלאומי ארץ האש כולל סכר הבונה, ובערב נטוס לבואנוס איירס העברה למלון.

יום 23  מפלי איגואסו

נצא בטיסה לאיגואסו, מפלים הרועמים בלבם של יערות הגשם הטרופיים, בנקודה הדרומית במשולש הגבולות פרגוואי, ברזיל וארגנטינה. בזמן הנותר נסייר במפלים בגדה הארגנטינאית כולל מפל גרון השטן.

יום 24  איגואסו וסכר איטייפו

יום סיור בשמורה בצד הברזילאי האקזוטי ובמאות המפלים האדירים הנוצרים מנפילתו של נהר האיגואסו. נבקר גם בסכר האיטייפו המפליא בו תחנת הכוח מהגדולות בעולם. 

יום 25  מנאוס

טיסה למנאוס וסיור בעיר, נראה את בית האופרה, השוק המקומי, הנמל והרציפים הצפים לאורך הנהר. נגיע למלון לפנות ערב.

יום 26  ג'ונגל אמזוני ושייט למפגש הנהרות

את היום נבלה בשייט על נהר האמזונס הגדול בנהרות העולם,  עד אשר מימיו השחורים של הריו נגרו ומימיו החומים של נהר  סולימיאס נפגשים עם האמזונס האדיר. נחדור אל תוך הג'ונגל כולל ארוחת צהרים .

יום 27  אל  הקצב של סלוודור בהאיה

בטיסה אל  סלוודור שבבהאיה - הבירה הראשונה של ברזיל מרכז סחר העבדים והסוכר אשר הפך למרכז התרבות האפרו-ברזילאית. ארכיטקטורה קולוניאלית ומוזיקה מכל עבר. בסלוודור רוחש הקצב האפרו ברזילאי ברחובות, נצא לחצי יום סיור מודרך בעיר, בה 34 כנסיות קולוניאליות מתוכן נבקר בכנסיית סאן  פרנציסקו ובשכונת פלוריניו ברובע העתיק. נרד במעלית ה"לסרדה" אל המרקדו (שוק) מודלו ומעגן הסירות בעיר התחתית, וניסע לאורך החופים המפורסמים ובהם חוף בארה והמיגדלור (פארול).

יום 28  מפרץ הקדושים והאי איטפריקה

היום נשוט במפרץ הסוב-טרופי בין  האיים וחופים לבנים. נרחץ בים ונגיע לאי איטפריקה לארוחת צהרים, לינה סלוודור.

יום 29   ריו דה ז'אנרו

העברה לשדה התעופה וטיסה לריו דה ז'אנרו, עיר גדולה ותוססת מהיפות בעולם, אוירת שמחה וחופש. 

יום 30  ריו דה ז'אנרו ומצעד המנצחות

יום של הכירות עם העיר, לאורך הטיילת ובשכונות, תצפית על אצטדיון המרקנה, עליה ברכבל לפסגת חרוט הסוכר לתצפית על העיר ומפרציה. אל פסגת הקורקבדו בקרוניות רכבל לתצפית על העיר, השכונות והים. וחזרה דרך איפנמה וקופאקבנה למלון. הלילה נצא לצפות בקרנבל התוסס, המקצבים מערפלי החושים והארוטיות שבאווירה. לילה ארוך ומופלא (כרטיס הכניסה באמצעות המדריך).

יום 31   ריו דה ז'אנרו

לאחר לילה של קרנבל, יום זה למנוחה, בילויים, קניות וים.

 

ימים 32- 33 מריו דה ג'אנרו הביתה

חזרה בטיסות (דרך אירופה) הביתה .


דואר אלקטרוני   |   תגובה ויצירת קשר למוטי סבאג   |   שלחו לחבר/ה
הדפסה
מוטי סבאג מטייל שנים רבות ברחבי העולם כתרמילאי ומדריך טיולים ליעדים גיאוגרפיים אקזוטים ולא שיגרתים בחברה הגיאוגרפית .בעבר מנהל מחלקת הדרכה פיתוח יעדים וייעוץ בחברת התיירות מילניום.
יועץ ומתכנן טיולים ומסלולים לחבריי מועדון ממסי, לסוכני נסיעות ,לחברות מוסדות ולתרמילאים.
מרצה במכללות לתיירות וערבי חברה בליווי שקופיות על יעדים אקזוטיים ומסעות בעולם.
מצלם וכותב לעיתונים ומגזינים בנושאי תיירות.
 

ראשי  |  אודותי  |  יצירת קשר  |  קישורים  |  טיפים  |  הוספה למועדפים  |  תקנון האתר
כל הזכויות שמורות © מוטי סבאג
אין להעתיק או להשתמש באף חומר תמונות וכתבות ללא רשות מוטי סבאג ע"פ חוק

  בניית אתרים-ויביט